NİZİP TİCARET BORSASI

E-Bülten

Yıl: 2018

Sayı: 10

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Için Başvurular Devam Ediyor

Nizip Ticaret Borsası, İŞKUR Gaziantep İl Müdürlüğü ve KOSGEB işbirliği ile "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" Nizip Ticaret Borsası Eğitim salonunda 26 Kasım 2018 tarihinde başlayacaktır.

1 Ekim 2018 Pazartesi

Başkan Ibrahim Sarı ; Milletimizin Başı Sağ Olsun

Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan eyp'nin patlatılması sonucu şehit olan 7 kahraman askerimize Allah’tan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun.

4 Ekim 2018 Perşembe

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programını Destekliyoruz

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI, ‘Enflasyonla Topyekün Mücadele’ programını desteklediklerini belirterek...

10 Ekim 2018 Çarşamba

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı Indirim Kampanyası

Bilindiği üzere, hükümetimiz tarafından enflasyonla topkyekün mücadele programı çerçevesinde ülke gelinde “İndirim Kampanyası” başlatılmıştır. 81 il ve 160 ilçede Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altında yer alan 365 Oda/Borsamız ile üretim gerçekleştiren ve çeşitli ürünlerin ticaretini yapan Oda/Borsa üyelerinin İndirim Kampanyasına katkıda bulunması önem arz etmektedir.

11 Ekim 2018 Perşembe

Çocuklar Protokol Üyeleriyle Kahvaltıda Buluştu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Nizip Sosyal Hizmetler Merkezi’nden hizmet alan çocuklar, protokol üyeleri ve iş adamlarıyla kahvaltıda buluştu.

15 Ekim 2018 Pazartesi

Başkan Sarı; Enflasyonla Topyekün Mücadeleyi Destekliyoruz

TOBB’un 81 ilde başlattığı ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından desteklenen enflasyonla Mücadele Programı’yla ilgili Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Sarı, Meclis Kurul üyelerimizin de bulunduğu Meclis Toplantısında basın açıklaması yaparak üyelerimize destek çağırısında bulundu.Başkan İbrahim Sarı Basın açıklamasında şu cümlelere yer verdi;

16 Ekim 2018 Salı

Enflasyonla Mücadeleye Destek Veren Firmalarımız

Bilindiği üzere, hükümetimiz tarafından Enflasyonla Topyekün Mücadele programı çerçevesinde ülke gelinde “İndirim Kampanyası” başlatılmıştır. 81 il ve 160 ilçede Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altında yer alan 365 Oda/Borsamız ile üretim gerçekleştiren ve çeşitli ürünlerin ticaretini yapan Oda/Borsa üyelerinin İndirim Kampanyasına katkıda bulunması istenilmiştir. Kampanyaya destek olarak indirim uygulayan üye firmalarımızın isimleri aşağıda belirtilmiştir

19 Ekim 2018 Cuma

Başkan Ibrahim Sarı Eğitimde Başarı Ödülleri Törenine Katıldı

Nizip Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘’Eğitimde Başarı Ödülleri’’ projesine katkıda bulunan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, 2017-2018 eğitim öğretim yılında katılmış oldukları spor müsabakalarında başarılı olan 6 öğrenciyi Cumhuriyet, 1 öğrenciyi yarım, 109 öğrenciyi çeyrek, 214 öğrenciyi gram altınla 145 öğrenciye ise 100’er liralık hediye çeki ile ödüllendirdi. Ayrıca projede yer alan 2 okul idarecisine ise dizüstü bilgisayar hediye edildi.

25 Ekim 2018 Perşembe

Başkan Ibrahim Sarı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

26 Ekim 2018 Cuma

Antep Fıstığı Araştırma Entitüsü Müdürü Dr.nevzat Aslanı Ziyaret Ettik

Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eray Ölçal, Genel Sekreter Yrd. Abuzer Küpeli ve Yüksek Ziraat Mühendisi Songul İnal Sönmez ile birlikte, Antep Fıstığı Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Nevzat Aslanı ziyaret etti.

31 Ekim 2018 Çarşamba

Kosgeb Nizip Temsilcisi Mustafa Aydını Ziyaret Ettik

Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eray Ölçal, Genel Sekreter Yrd. Abuzer Küpeli ve Yüksek Ziraat Mühendisi Songul İnal Sönmez ile birlikte, KOSGEB Gaziantep Nizip Temsilcisi Mustafa Aydını ziyaret ederek, birlikte yapabileceğimiz projeler ve eğitimler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

31 Ekim 2018 Çarşamba

Cumhuriyet Caddesi E-90 Karayolu Üzeri, Borsa Hizmet Binası PK.27 Nizip / GAZİANTEP
Santral : +90 (328) 814 11 33 - 813 30 43
Fax : +90 342 518 16 92