NİZİP TİCARET BORSASI

E-Bülten

Yıl: 2018

Sayı: 2

Zeytindalı Harekatına Katılan Mehmetciklere Antep Fıstığı

Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Fıstıkçılar Sitesi tarafından toplanan 1 ton Antep fıstığı, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere dağıtılmak üzere sınıra gönderilecek.

5 Şubat 2018 Pazartesi

Başkan Ibrahim Sarı Gaziantep'e Gazilik Ünvanı Verilişinin Yıldönümünü Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı 8 Şubat Gaziantep’e Gazilik unvanının verilişinin 97. yılını yayınladığı mesaj ile kutladı.

7 Şubat 2018 Çarşamba

Nizip’te Toplanan 1 Ton Antep Fıstığı Mehmetciğe Teslim Edildi

Suriye'nin Afrin bölgesinin terör örgütü PYD/PKK'dan temizlenmesi amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerince başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Fıstıkçılar Sitesi iş birliğiyle temin edilen 1 ton Antep fıstığı Kilis/Çobanbey’de bulunan askeri üs bölgesine teslim edildi.

8 Şubat 2018 Perşembe

365 Oda/borsadan Zeytindalı Harekatına Destek Açıklaması

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​

8 Şubat 2018 Perşembe

2018 Yılı Istihdam Seferberliği Ve Yeni Istihdam Teşvikleri

2018 yılına ait yeni istihdam teşvikleri

9 Şubat 2018 Cuma

Başkan Ibrahim Sarı Icc Türkiye Tahkim Günü’ne Katıldı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi ve ICC Milletlerarası Tahkim Divanı tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile işbirliğinde TOBB Başkan Yardımcısı Sn. Halim Mete ve Adalet Bakan Yardımcısı Sn. Bilal Uçar’ın katılımıyla 9 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da Swissotel’de, düzenlenen “ICC Türkiye Tahkim Günü”ne katıldı.

13 Şubat 2018 Salı

Nizip Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Borsamızı Ziyaret Etti

Nizip Ticaret Borsası Anadolu Lisesi yetkilileri ve öğrencileri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı'yı makamında ziyaret etti.

14 Şubat 2018 Çarşamba

Borsamızda Gaziantep Oda Ve Borsa Genel Sekreterleri Istişare Toplantısı Düzenlendi

Yerel ve bölgesel ölçekte doğru politikaların tasarlanması ve ekonomik hedeflere ulaşılabilmesi için hem iş dünyasının talep ve ihtiyacının yakından takip edilmesi hem de yerel kalkınma gündeminin sağlıklı biçimde tespit edilmesi amacıyla TOBB, ’81 İle 81 Akademik Danışman’ projesini başlatmıştı.

20 Şubat 2018 Salı

Gaziantep Ili Oda/ Borsaları Gaün Ve Teknopark Işbirliği Ile Genel Sanayi Fuarında Buluşuyor

Gaziantep ili sınırlarında faaliyet gösteren Oda ve Borsalar; Gaziantep Üniversitesi Teknopark işbirliğiyle ve KOSGEB desteğiyle Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek olan genel sanayi fuarına katılacaktır.

20 Şubat 2018 Salı

Türkiye Teknoloji Buluşmaları Gaziantep Toplantısına Katıldık

Türkiye Teknoloji Buluşmalarının bu yılki ana konusu olan “Dijitalleşme ve e-ticaret”, TOBB ve Türk Ekonomi Bankası iş ortaklığı ile Turkcell ana sponsorluğunda, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Üniversitesi’nin ev sahipliğinde GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

22 Şubat 2018 Perşembe

Oda/borsa Genel Sekreterleri Bilgilendirme Seminerine Katıldık

TOBB Oda / Borsa Genel Sekreterleri Bilgilendirme Semineri, TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.​

26 Şubat 2018 Pazartesi

Nizip Vergi Dairesi ‘vergi Haftası’ Nedeniyle Borsamızı Ziyaret Etti

Nizip Vergi Dairesi Müdürü Ali Cibik, Müdür Yrd. Gülay Mızraklı ve Müdür Yrd. Mehmet Ağcan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Nizip Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ziyarete Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Vedat Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Meclis Üyesi Ahmet Polat, Genel Sekreter Eray Ölçal ve Genel Sekreter Yrd. Abuzer Küpeli katıldı.

27 Şubat 2018 Salı

Cumhuriyet Caddesi E-90 Karayolu Üzeri, Borsa Hizmet Binası PK.27 Nizip / GAZİANTEP
Santral : +90 (328) 814 11 33 - 813 30 43
Fax : +90 342 518 16 92