NİZİP TİCARET BORSASI

E-Bülten

Yıl: 2018

Sayı: 3

Başkan Ibrahim Sarı Muhasebeciler Haftasını Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

1 Mart 2018 Perşembe

Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Nizip Temsilciliği Borsamızı Ziyaret Etti

Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Nizip Temsilciliği 1-7 Mart Muhasebeciler Haftası nedeniyle Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı’yı ziyaret etti.

6 Mart 2018 Salı

Nizip Madeni Sanatkarlar Odasını Ziyaret Ettik

Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu Üyeleri, Nizip Madeni Sanatkarlar Odasına yeniden başkan olarak seçilen Hüseyin Kök’ü ziyaret ederek devam eden görevlerinde başarılar diledi.

6 Mart 2018 Salı

Nizip Şoförler Odasını Ziyaret Ettik

Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu Üyeleri, Nizip Şoförler Odasına yeniden başkan olarak seçilen Musa Kılıçparları ziyaret ederek devam eden görevlerinde başarılar diledi.

6 Mart 2018 Salı

Tobb Meybem Ile Borsamız Arasında Işbirliği Protokolü Imzalandı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı yaptığı açıklamada; Nizip Ticaret Borsası (NTB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) ile işbirliği protokolü imzalandığını ifade ederek, protokol kapsamında çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren çalışanlar ‘Meslek Yeterlilik Belgesi ‘ sınavları için Nizip Ticaret Borsasına başvurabileceklerini belirtti.

7 Mart 2018 Çarşamba

Başkan Ibrahim Sarı 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yayınladığı bir mesaj ile kutladı.

8 Mart 2018 Perşembe

Başkan Sarı Kadın Personellerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Nizip Ticaret Borsasında görev yapan kadın personellere buket vererek kadınlar günü’nü kutladı.

8 Mart 2018 Perşembe

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Borsamızda Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı

Nizip Ticaret Borsası konferans salonun da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

9 Mart 2018 Cuma

Başkan Sarı’dan 12 Mart Istiklal Marşı’nın Kabulu Ve M.akif Ersoy’u Anma Günü Mesajı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI, "12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

12 Mart 2018 Pazartesi

12 Mart Istiklal Marşı’nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Programı Düzenlendi

Nizip Ticaret Borsası konferans salonunda 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı düzenlendi.

12 Mart 2018 Pazartesi

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Için Başvurular Başladı

Nizip Ticaret Borsası, İş-Kur Gaziantep İl Müdürlüğü ve Kosgeb işbirliği ile "Uygulamalı Girşimcilik Eğitimi" Nizip Ticaret Borsası Eğitim salonunda başlıyor.

13 Mart 2018 Salı

Yönetim Kurulu Başkanı Ibrahim Sarı 14 Mart Tıp Bayramı'nı Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

14 Mart 2018 Çarşamba

Başkan Ibrahim Sarı'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri anma günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. “Çanakkale Zaferi; bir milletin birlik ve beraberlik içinde verdiği şanlı mücadelenin unutulmaz hatırasıdır” diyen Sarı mesajına şu ifadelerle devam etti.

16 Mart 2018 Cuma

18 Mart Çanakkale Zaferi Ve Şehitleri Anma Günü Programı Düzenlendi

Nizip Ticaret Borsası konferans salonunda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü programı düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı akabinde başlayan program, Hasan Çapan Anadolu Lisesi Okul Müdürü İshak Kılıç’ın açılış konuşması sonrasında, Resim Öğretmeni Ayşe Burçin Akdoğanın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti.

19 Mart 2018 Pazartesi

Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Azgıt Ve Nizip Ağır Ceza Hakimi Muhammet Göktaş Borsamızı Ziyaret Etti.

Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Azgıt ve Nizip Ağır Ceza Hakimi Muhammet Göktaş, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı’yı ziyaret etti.

19 Mart 2018 Pazartesi

Nizip Ticaret Borsası Ur-ge Projesi Kapsamında Abd’ye Iş Gezisi Düzenledi

Nizip Ticaret Borsası, T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) tebliği kapsamında projelendirilen Antep Fıstığı Yurt Dışı Pazarlama ve Tanıtım Kümesinin ikinci yurtdışı pazarlama faaliyeti California-ABD’ye yönelik olarak gerçekleştirildi.

20 Mart 2018 Salı

Başkan Ibrahim Sarı Yaşlılara Saygı Haftası Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

21 Mart 2018 Çarşamba

Nizip Ticaret Borsası Ve Nizip Fıstıkçılar Sit. Koop. Işbirliğiyle Kan Bağışı Kampanyası Düzenlecektir

Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Fıstıkçılar Sitesi Kooperatifi işbirliğiyle, Nizip Ticaret Borsası Fıstık Hali İrtibat Şubesinde 26.03.2018 tarihinde, 09:00-16:00 saatleri arasında kan bağışı kampanyası düzenlenecek olup tüm duyarlı vatandaşlarımızın kampanyaya destek vermesini önemle rica ederiz.

22 Mart 2018 Perşembe

Başkan Ibrahim Sarı Regaip Kandilini Yayınladığı Mesaj Ile Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22 Mart 2018 Perşembe

Nizip Adliyesinde Düzenlenen Tebrik Belgesi Takdim Törenine Katıldık

Nizip Adliyesinde yapılan klavye uygulamasında 150 ve üzeri net kelime yazan personellerimize, Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından gönderilen tebrik belgeleri,Nizip Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Muhammet Göktaş, Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ozan Azgıt, Nizip İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Yaman, Nizip İlçe Jandarma Komutanı Sayın Resul Çot, Gaziantep 22, 23 ve 24. dönem Milletvekili Sayın Mehmet Sarı, Nizip Ticaret Borsası Başkanı Sayın İbrahim Sarı, Hakim-Savcılar ve Adliye personellerimizin katılımıyla düzenlenen tören ile takdim edilmiştir.

22 Mart 2018 Perşembe

Başbakan Binali Yıldırım Gso’da Sanayicileri Dinledi

Başbakan Binali Yıldırım, sanayiciliğin üreten, istihdam oluşturan, ülkeyi kalkındıran, geleceğe taşıyan bir sektör olduğunu belirterek, “Bir ürün ortaya koymanın verdiği hazzı para, pul karşılamaz” dedi.

26 Mart 2018 Pazartesi

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Ve Meclis Kurulu Üyeleri Ankara'da

Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu Üyeleri Ankara'da

28 Mart 2018 Çarşamba

Başkan Hisarcıklıoğlu; Yatırım Olmadan Zenginlik, Istihdam, Iş Ve Aş Olmaz

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "Dünya ülkeleri 'bir tane yatırım ortamı reformunu nasıl yapacağız' diye düşünürken, hükümetimizin kararlı adımlarıyla biz 100 reformu birden hayata geçiriyoruz" dedi.​

28 Mart 2018 Çarşamba

Nizip Ticaret Borsası Tobb Akreditasyon Belgesini Yeniledi

Nizip Ticaret Borsası, üyelere sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında TOBB Akreditasyon Sertifikasını yeniledi.

29 Mart 2018 Perşembe

Cumhuriyet Caddesi E-90 Karayolu Üzeri, Borsa Hizmet Binası PK.27 Nizip / GAZİANTEP
Santral : +90 (328) 814 11 33 - 813 30 43
Fax : +90 342 518 16 92