NİZİP TİCARET BORSASI

E-Bülten

Yıl: 2018

Sayı: 7

Nizip Ticaret Borsası Ev Sahipliğinde Kıyaslama Toplantısı Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında borsalar arası uyumu sağlamak, borsalarsa sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve iyi uygulamaları tespit etmek amacıyla Nevşehir Ticaret Borsası ile Nizip Ticaret Borsası arasında kıyaslama toplantısı gerçekleştirdi.

4 Temmuz 2018 Çarşamba

Nizip Ticaret Borsası Ve Adn Hastanesi Arasında Protokol Imzalandı

Nizip Ticaret Borsası Başkan yardımcısı Ahmet Polat, Borsa Genel Sekreteri Eray Ölçal ve Özel ADN Hastanesi Müdürü İhsan Öztürkmen’in de hazır bulunduğu törende her iki kurum kendi aralarında hazırlamış oldukları protokole imza attılar.

6 Temmuz 2018 Cuma

E-ihracat Seferberliği Başlıyor

TOBB’un işbirliğinde, Ekonomi Bakanlığı’nın destekleriyle, Halkbank ve Vakıfbank’ın katkılarıyla başlatılan E-ihracat Seferberliği projesinin lansmanı, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, E-glober Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, Alibaba Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Erpolat ve TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk’ün katıldığı basın toplantısında yapıldı.

7 Temmuz 2018 Cumartesi

Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Nizip Ticaret Borsası Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda gündeme ilişkin konuların yanı sıra, Borsamızın 2018 yılına ait stratejik hedefleri ve gerçekleşme durumları gözden geçirilerek, gelir-gider ve bütçe ile ilgili konular ele alındı.

7 Temmuz 2018 Cumartesi

Ur-ge Projesi Kapsamında Müşteri Ilişkileri Yönetimi Eğitimi Verildi

Ekonomi Bakanlığı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) projesi kapsamında, Antep Fıstığı sektöründe yer alan üyelerimize yönelik ‘Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi’ düzenlendi.

9 Temmuz 2018 Pazartesi

Başkan Ibrahim Sarı Yeni Kabineyi Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesini kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.

11 Temmuz 2018 Çarşamba

Antep Fıstığı Sorunları Ile Ilgili Istişare Toplantısı Düzenlendi

Nizip Ticaret Borsası Fıstık hali İrtibat Bürosunda Fıstık Sektörü sorunları ile ilgili istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya Nizip Fıstık Hali Kooperatif Başkanları, Nizip Ticaret Borsası Yönetimi ve Nizip Fıstık Hali içerisinde bulunan esnaflar katıldı.

12 Temmuz 2018 Perşembe

Gaziantep Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin Borsamızı Ziyaret Etti

Gaziantep vergi Dairesi Başkanı Halil tekin ve beraberindeki heyet borsamızı ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette vergi vermenin önemine ve torba yasa ile yürürlüğe giren vergi borcu yapılandırmalarının avantajlarından bahsedildi.

12 Temmuz 2018 Perşembe

vrupanın En Büyük Gıda Fuarı Olan Paris Sıal Fuarına Katılma Fırsatı

21-25 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrupa'nın en büyük Gıda Fuarı PARİS SIAL 2018 için başvurular başladı. Nizip Ticaret Borsası tarafından düzenlenen İş Gezisi ve Fuar organizasyonunda yer almak ve Paris'in eşsiz güzelliklerini görmek için acele edin...

13 Temmuz 2018 Cuma

Başkan Ibrahim Sarı’dan 15 Temmuz Mesajı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 2. yıl dönümü vesilesi ile bir açıklama yaparak ;

15 Temmuz 2018 Pazar

Nizip Sgk Şube Müdürü Sinan Bayramı Ziyaret Ettik

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Vedat Yıldırım ve Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M. Eray Ölçal ile birlikte Nizip SGK Şube Müdürü Sinan Bayramı ziyaret etti.

17 Temmuz 2018 Salı

Başkan Ibrahim Sarı’dan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, 24 Temmuz Basın Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı.

23 Temmuz 2018 Pazartesi

Başkan Ibrahim Sarı Ankara’da Düzelenen Icc 64. Genel Kuruluna Katıldı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı Ankara TOBB Sosyal Tesislerinde gerçekleşen Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi’nin 64. Genel Kurul Toplantısına katıldı.

27 Temmuz 2018 Cuma

Başkan Ibrahim Sarı, Icc Milletlerarası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliğine Yeniden Seçildi

1934 Yılında kurulan, 1950 yılından bugüne kadar, çalışmalarının genişlemesi amacıyla Kuruluş ve işlemleri TOBB tarafından yürütülen ICC- Milletlerarası Ticaret Odası Türkiye Milli Komitesinin 64. Genel Kurul Toplantısı, 27 Temmuz 2018 Cuma günü, Ankara’da TOBB Sosyal Tesislerinde yapıldı.

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Nizip Ağır Ceza Hakimi Muhammet Göktaş’tan Veda Ziyareti

Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun Adli Yargı Kararnamesi gereğince Bilecik Merkez’de görevine devam edecek olan Ağır Ceza Hakimi Muhammet Göktaş, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı’yı ziyaret etti.

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Bakanlık Onaylı Toprak Ve Bitki Analiz Laboratuarı Yetki Belgemiz Yenilendi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Yetki Belgemiz Yenilendi

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Nizip Ticaret Borsası Ve Defa Life Hastanesi Arasında Protokol Imzalandı

Nizip Ticaret Borsası ve Gaziantep Defa Life Hastanesi arasında Nizip Ticaret Borsası üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı.

31 Temmuz 2018 Salı

Cumhuriyet Caddesi E-90 Karayolu Üzeri, Borsa Hizmet Binası PK.27 Nizip / GAZİANTEP
Santral : +90 (328) 814 11 33 - 813 30 43
Fax : +90 342 518 16 92