NİZİP TİCARET BORSASI

E-Bülten

Yıl: 2019

Sayı: 2

ropicana Bahçe Okulları Eğitimleri Borsamızda Düzenleniyor

Bahçe Okulları Projesi Gaziantep Eğitim Programı çerçevesinde yerel meyve üretimini desteklemek amacıyla, Nizip Kaymakamlığı ve Nizip İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından çiftçilerimize ve Gaziantep Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yönelik, Boğaziçi Üniversitesi Doç. Dr. Soner Şahan tarafından eğitim verildi.

5 Şubat 2019 Salı

Başkan Sarı Gaziantep'e Gazilik Ünvanı Verilişinin Yıldönümünü Kutladı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı 8 Şubat Gaziantep’e Gazilik unvanının verilişinin 98. yılını yayınladığı mesaj ile kutladı.

7 Şubat 2019 Perşembe

Islahiye Ticaret Odasında Kobi Destekleri Anlatıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan "81 İle 81 Akademik Danışman" projesi kapsamında Gaziantep'teki oda ve borsaların yetkilileri, İslahiye ilçesinde bir araya geldi.

8 Şubat 2019 Cuma

Irak Büyükelçisi Al-khateeb Gaziantep Iş Dünyası Temsilcileri Ile Gto’da Bir Araya Geldi

Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Dr. Hussein Mahmood Al-Khateeb Gaziantep Ticaret Odası'nı ziyaret ederek iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi.

18 Şubat 2019 Pazartesi

Proje Yazma Ve Kays Proje Giriş Eğitimine Katıldık

İpekyolu kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2019 Yılı Mali Destek Programlarına yönelik eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında düzenlenen “Proje Yazma ve KAYS Proje Giriş Eğitimi” Kalkınma Ajansı Eğitim Salonu’nda gerçekleşti.

18 Şubat 2019 Pazartesi

Başkan Ibrahim Sarı Istihdam Seferberliği Tanıtım Toplantısına Katıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.

25 Şubat 2019 Pazartesi

Istihdam Seferberliği 2019 - Burada Iş Var Teşvik Paketi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ve TOBB ortaklığında yürütülen “İstihdam Seferberliği 2019 - Burada İş Var” Teşvik Paketi hk.

26 Şubat 2019 Salı

Başkan Sarı’dan Istihdam Seferberliğine Tam Destek

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan “2019 İstihdam Seferberliği” programını desteklediklerini belirterek “İstihdam seferberliği, iş verenlerimize çok önemli destekleri beraberinde sunuyor” dedi.

27 Şubat 2019 Çarşamba

Tobb Kadın Ve Genç Girişimciler Kurulu Seçimleri Nto’da Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin öncülüğünde, Oda ve Borsaların bünyesinde yapılandırılan ve 81 ilde faaliyetlerini sürdüren TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları Nizip Ticaret Odası’nda sandığa gitti.

28 Şubat 2019 Perşembe

Cumhuriyet Caddesi E-90 Karayolu Üzeri, Borsa Hizmet Binası PK.27 Nizip / GAZİANTEP
Santral : +90 (328) 814 11 33 - 813 30 43
Fax : +90 342 518 16 92