NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

LABORATUARIMIZ HAKKINDA


Laboratuarımız 2010 yılında kurulmuştur ve Mikrobiyoloji, Fiziksel ve Kimyasal Gıda analizleri, Zeytinyağı Analizleri, Aflatoksin Analizleri ve Toprak Bitki Analizleri gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Laboratuarımız modern cihazlarla donatılmıştır ve üyelerimize, ihracatçılarımıza, üreticilerimize ve çiftçilerimize analiz yaptırma imkanı sağlamaktadır.
Laboratuarımıza yapılan analizler uluslararası kabul görmüş analiz metodları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Her gıda numunesi için belirli ve özel metodlar kullanılmaktadır. Metodlar ulusal veya uluslararası kabul görmüş resmi metodlardır. Genel olarak bu çerçevede hizmet verilmektedir.
Kontrol edilmeyen, ölçülüp değerlendirilmeyen bir kalitenin gerçek kalite olmadığını biliyoruz. Gerek ulusal ve uluslar arası piyasada rekabet edebilme, gerekse tüketici sağlığı ve gıda güvenliği açısından tüm gıda işletmelerimizin belirli aralıklarda kontrollerini yaptırarak önlemlerini alması gerektiğini her fırsatta vurguluyoruz. Fiyatta rekabet edebilmek, olabilecek riskleri önlemek ve standart bir kaliteyi oturtmak için gıda analizlerinin yapılması gerekmektedir.
×