NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/16
2/16
3/16
4/16
5/16
6/16
7/16
8/16
9/16
10/16
11/16
12/16
13/16
14/16
15/16
16/16

17 Eylül 2019 Salı     363

NİZİP TİCARET BORSASINDAN EĞİTİME DESTEK

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından geleneksel hale getirilen eğitim yardımı Nizip Ticaret Borsası tarafından bu yılda yapılmaya devam edildi.

Nizip Ticaret Borsası Meclis Toplantı odasında gerçekleşen eğitim yardım törenine Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Nizip Ticaret Borsası Meclis Üyelerimizden Reşat Oktay, Mehmet Ali Kılıç, Coşkun Güngördü ve Okul Müdürleri katıldı.

Yardımlar Nizip’te bulunan 23 farklı İlkokula, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönderilen listelere uygun olarak okul müdürleri ve müdür yardımcılarına Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu üyeleri tarafından teslim edildi. Toplamda 23 İlkokula 800 adet okul kıyafet yardımı yapıldığını açıklayan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Nizip Ticaret Borsası olarak her zaman eğitim ve öğretim faaliyetlerine destek vereceklerini ve ayrıca eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını belirtti. Başkan Sarı devam eden konuşmasında; “Öğrencilerimizi biraz olsun mutlu edebilmek, yüzlerinde tebessüm oluşmasını sağlamak için buradayız. Nizip Ticaret Borsası  olarak sürekli eğitimi destekleyici faaliyetler içinde yer aldık. Bugün de her zaman yaptığımız gibi ihtiyaç sahibi yavrularımızın ihtiyaçlarını elimizden geldiği kadar karşılamaya çalışıyor ve her yıl bu yardımlara devam ediyoruz. Bu yardım görevi için emekleri geçen başta Nizip Kaymakamımız Sn. Kemal Şahin ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cengiz Gündeş bey olmak üzere burada bulunan tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyor, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. ”ifadelerini kullandı.

×
×